МЕНЮ
Інтернет-приймальня

Інтернет-приймальня:


тут Ви можете задати свої питання:


ПІБ:  
E-mail:
Область:
Район:
Населений пункт:
Мобільний телефон:
Текст питання (коротко):


Антиспам: каптча



ПІБ + Питання Відповідь
30.06.2020 | Коваленко Дмитро Олександрович | dmitrokovalenko38@gmail.com
Вступ після 9-го класу до Ліцею цивільного захисту можливий?
Так, можливий. Із запитаннями щодо вступу до Ліцею цивільного захисту звертайтесь за телефонами приймальної комісії Ліцею (0432) 61-15-68 або 0676732988.
30.06.2020 | Мазуров Владислав Володимирович | Vladislav.joker2016@gmail.com
Доброго вечора, чи я можу на державне навчання переходить якщо вчився в ПТУ від 9 класу І які документи треба на вступ?
Вступ до училища здійснюється на основі повної загальної середньої освіти незалежно від того де Ви її здобули, чи у школі чи у ПТУ. Для вступу за державним замовленням Вам необхідно звернутись до ГУ(У) ДСНС України в області де Ви проживаєте (або найближчу, за розташуванням до Вас, пожежну частину) та подати відповідну заяву на вступ. Якщо заяву на вступ розглянуть позитивно, Вам нададуть перелік документів, які необхідно зібрати для вступу до училища.
28.06.2020 | Коваленко Дмитро Олександрович | dmitrokovalenko38@gmail.com
Який термін навчання у вашому закладі після 9-го класу?
До училища здійснюється прийом вступників з повною загальною середньою освітою, тобто після 11-го класу.
23.06.2020 | Долинний Килил | kirildolinnij@gmail.com
А після закінчення ВПУ роботу треба буде шукати самому чи як?
Курсанти (навчаються за державні кошти) по завершенню навчання забезпечуються місцем роботи. Студенти (навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб) по завершенню навчання місцем роботи не забезпечуються. Проте, студенти-випускники протягом двох-трьох місяців після завершення навчання працевлаштовуються самостійно.
19.06.2020 | Карпечнко Віталій Миколайови | VitaliaKarpenko47@gmail.com
Який термін навчання у вашому закладі після 11-го класу? Чи надається гуртожиток і чи є пільчи дітям учасників АТО?
Загальний термін підготовки становить 2,5 роки (1 рік здобуття робітничої кваліфікації + 1,5 роки здобуття освітньо-професійного ступеня "Фаховий молодший бакалавр"). Усім іногороднім надається гуртожиток. Згідно з правилами прийому - під час вступу пільг немає. Проте, під час навчання, у разі наявності вакантних місць, за умови погодження на переведення із обласним ГУ (У) ДСНС України та гарної успішності діти, учасників АТО, переводяться на навчання за кошти державного бюджету першочергово.
18.06.2020 | Полищук Игорь Александрович | igopol4@gmail.com
Здравствуйте подскажите где взять копию завы на поступление?
Заява на вступ за державним замовленням оформлюється у відділі (управлінні) персоналу ГУ(У) ДСНС України кожної області та м. Києві. Дистанційну заяву вступника за кошти фізичних або юридичних осіб можна заповнити на сайті училища у розділі "Абітурієнтам".
16.03.2020 | Осипенко Валерій Леонтійович | tosypenko@gmail.com
Дайте, будь ласка, адресу вашої офіційної пошти. Дякую.
Офіційна поштова адреса училища: 21020, м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 7. Офіційна електронна пошта училища: vucz@dsns.gov.ua.
15.03.2020 | Біляєв Владислав Сергійович | Vlad130703@gmail.com
Чи потрібно здавати тести в дснс в районі для вступу в ваше училище на державну форму навчання
Відповідно з вимогами пункту 3.1.2. Правил відбору та прийому на навчання до ВПУ ЛДУ БЖД (м. Вінниця) у 2020 році "Підрозділам роботи з персоналом забороняється проводити в будь-яких формах попередні перевірки рівня підготовки вступників."